Aktualności
22 WRZEŚNIA 2022 21:00
Autor: Natalia Magielska

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce zaprasza wszystkich Państwa do udziału w webinarze CTIS – doświadczenia, wyzwania, perspektywy.

Webinar odbędzie się w piątek, 30 września 2022, w godzinach 14:00 - 16:00 i jest bezpłatny dla członków Stowarzyszenia GCPpl, którzy mają opłacone składki. Dla pozostałych osób opłata wynosi 50 zł.

Agenda wydarzenia dostępna jest w załączniku.

Rejestracja i bilety -> https://app.evenea.pl/event/847540-31/

Link do platformy Zoom zostanie przekazany zapisanym uczestnikom rano, w dniu wydarzenia.

 

Poniżej przekazujemy wiadomość od organizatorów wydarzenia.

 

W dniu31 stycznia 2022r weszło w życie Rozporządzenie UE nr 536/2014 regulujące badania kliniczne na terenie UE i EOG. Sponsorzy badan klinicznych i inne organizacje biorące udział w toczących się badaniach klinicznych mogą ubiegać się o przeprowadzenie badania w maksymalnie 30 państwach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego za pomocą systemu informacji o badaniach klinicznych  CTIS (Clinical Trials Information System).

Zapraszamy na webinar, podczas którego przedstawiciele firm CRO z UE oraz spoza UE, sponsorzy niekomercyjnych badań klinicznych, podzielą się wiedzą i doświadczeniami z pracy na nowej platformie CTIS.  

Termin: 30 września 2022r, godz 14:00 – 16:00.

Prelegenci:

Beata Maciejewska, Anna Jaworska / Stowarzyszenie GCPpl/Scientia Research Institute Sp. z o.o.
Damian Świeczkowski  Stowarzyszenie GCPpl / Dział Niekomercyjnych Badań Klinicznych, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Katarzyna Majstrowicz oraz Helena Kerp / Zentrum für Forschungsförderung in der Pädiatrie Pädiatrisches Forschungsnetzwerk

Jana Gregorova / TWMA s.r.o.,

 

 


Załączniki:

Wydarzenia
  • BRAK WYDARZEŃ