Aktualności
29 MAJA 2020 11:27
Autor: Natasza Sarnowska-Dywan

Zostań Ambasadorem Badań Klinicznych!

 

Ciągły i dynamiczny rozwój badań klinicznych w Polsce oraz coraz większe zainteresowanie i pytania pojawiające się ze strony pacjentów, personelu medycznego oraz osób zainteresowanych pracą w tym sektorze spowodowały potrzebę stworzenia ogólnopolskiego programu edukacyjno – informacyjnego. ,,Poznaj Badania Kliniczne’’ to projekt, który ma odpowiadać na te potrzeby. Nie jesteśmy jednak w stanie dotrzeć do wszystkich w pojedynkę. W związku z tym Stowarzyszenie GCP.pl ogłasza nabór na lokalnych ambasadorów.

Rolą ambasadora będzie prowadzenie spotkań edukacyjno – informacyjnych w swoim regionie, wśród lokalnych organizacji, stowarzyszeń i fundacji skupiających pacjentów, jak również wśród studentów i lokalnych społeczności.

Celem tych spotkań będzie szerzenie i propagowanie wiedzy na temat badań klinicznych oraz budowanie świadomości na temat procesu powstawania nowych leków i technologii medycznych.

Jeżeli masz zdolności interpersonalne, wiedzę na temat organizacji pacjenckich działających na twoim terenie, lubisz występować publicznie, chcesz dzielić się wiedzą na temat badań klinicznych – zgłoś się do nas!

Pobierz kwestionariusz załączony do tej wiadomości, wypełnij go i odeślij na niżej na adres ambasadorzybk@gcppl.org.pl .

Oferujemy wszystkie materiały i wsparcie merytoryczne. Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami. Jeżeli masz pytania lub chcesz zasięgnąć więcej informacji, skontaktuj się z koordynatorem programu - Andrzej Kruk tel. 574 053 935 lub pozostałymi osobami zaangażowanymi w projekt:

Aneta Sitarska-Haber tel. 609 115 556 lub Ernest Szubert tel. 600 009 338

Dołącz do pasjonatów i entuzjastów!

Czekamy na Ciebie!


Wydarzenia