Aktualności
11 WRZEŚNIA 2018 14:58
Autor: Karol Szczukiewicz

W nawiązaniu do tradycji zapoczątkowanej w zeszłym roku serdecznie zapraszamy na 3. już spotkanie integracyjne branży badań klinicznych w sobotę 22 września od godziny 15:00. Jak poprzednio spotykamy się w gościnnym pubie Lolek w Warszawie ul. Rokitnicka 20 na Polach Mokotowskich.


Spotkanie będzie miało dwie części. Pierwsza planowana w godzinach 15.00-17.00 (z możliwością przedłużenia) ma na celu wspólne wypracowanie modeli i konkretnych propozycji integracji naszej branży. Przez integrację rozumiemy szeroko wszelkie oddolne inicjatywy nie będące regularnymi aktywnościami które organizuje Stowarzyszenie GCPpl, PolCRO i INFARMA jak szkolenia, seminaria czy Dzień Badań Klinicznych. W trakcie spotkania chcemy określić potrzeby naszego środowiska w zakresie zarówno wymiany zawodowych doświadczeń jak i integracji w sensie miłego spędzania wolnego czasu razem oraz możliwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów. Znając te potrzeby zamierzamy też wypracować sposoby ich realizacji i zaplanować spotkania integracyjne – ich charakter, lokalizację, częstotliwość i to co najważniejsze - osoby które włączą się we współorganizację. Po tej około 2 godzinnej debacie planujemy coś co w korporacyjnym języku badań klinicznych można nazwać jako „general well being” korzystając ze wszystkich przyjemności jakie oferuje Lolek i Pola Mokotowskie 


Więcej informacji na stronie wydarzenia na FB, serdecznie zapraszamy do dołączenia, potwierdzenia swojego zainteresowania i uczestnictwa oraz o dzielenie się komentarzami i sugestiami:
https://www.facebook.com/events/666489733686318/

Do zobaczenia w sobotę 22 września!

Organizatorzy spotkania:
Wojciech Janus, Antoni Jędrzejowski, Karol Szczukiewicz


Wydarzenia