Aktualności
20 LISTOPADA 2020 13:50
Autor: Natasza Sarnowska-Dywan

Szanowni Państwo

Bardzo dziękujemy za rejestrację na Konferencję, która odbędzie się już za tydzień w piątek 20. listopada 2020 w godzinach 14:00-16:30

w formie online przy wykorzystaniu platformy Evenea.

Rejestracja na Konferencję będzie możliwa od godziny 13:45 dla wszystkich zarejestrowanych osób, którzy otrzymali bezpłatne, imienne bilety.

Link ogólnodostępny do streamingu wydarzenia:

https://youtu.be/VZBJKOL-Uq4

Link do konferencji dla osób zarejestrowanych poprzez portal Evenea:

https://live.evenea.com/251-369-313

Link do strony wydarzenia:

https://www.landpage.co/badania-klinicznie-w-czasie-covid-19

Mamy dobre wieści dla osób, dla których nie wystarczyło biletów. Uruchomiony zostanie streaming na YouTube. Dane do streamingu zostaną zamieszczone na naszej stronie https://www.gcppl.org.pl oraz na Facebooku godzinę przed wydarzeniem tj. o godzinie 13:00.

Przypominamy, podczas Konferencji zostaną poruszone tematy związane z aktualną sytuacją i prognozami dotyczącymi badań klinicznych a także rozwojem nowych modeli i narzędzi. Przedstawiciele Agencji Badań Medycznych podsumują dotychczasowe aktywności, w tym konkurs związany z COVID-19 oraz przedstawią plany na rok 2021. Nie zabraknie tematu związanego z projektem Ustawy o badaniach klinicznych, który omówi Prezes Antoni Jędrzejowski. Podczas debaty Eksperci podsumują aktualną sytuację i szanse na nowe narzędzia walki z wirusem SARS-CoV-2.

 

 

 

 
 
 
 

Wydarzenia
  • BRAK WYDARZEŃ