Aktualności
21 STYCZNIA 2023 17:16
Autor: Karol Szczukiewicz

10 lutego 2023 rusza 6. edycja konkursu, w której swoich sił spróbowało już ponad 1300 osób! Spośród tej liczby wyłoniliśmy wielu branżowych Liderów, którzy wykorzystali szansę na ogromny krok w swoim rozwoju zawodowym.

Podczas najbliższej edycji poszukujemy Liderów w kategoriach:

  • Administrator Badań Klinicznych
  • Monitor Badań Klinicznych
  • Kierownik Projektu

Zwycięstwo w konkursie to nie tylko sama satysfakcja z osiągniętego wyniku. W zależności od kategorii, zwycięzca będzie mieć możliwość podjęcia studiów podyplomowych na jednej z Uczelni będących sponsorem konkursu, Akademii Leona Koźmińskiego lub CKP Uczelni Łazarskiego, lub otrzyma dofinansowanie wybranych przez siebie szkoleń. Cenną nagrodą jest również dofinansowanie kursu językowego ufundowane przez naszego nowego sponsora, firmę medi.global która jest dostawcą specjalistycznych tłumaczeń. Dodatkowo osoby, które znajdą się na podium rozgrywek otrzymują roczną prenumeratę czasopisma „Badania Kliniczne”, sponsora i zarazem partnera medialnego konkursu, a wspomniany już medi.global osobom z miejsc 2 i 3 przekaże bon do wykorzystania w księgarni. Szczegóły dostępne w regulaminie.

Zainteresowane oraz ciągle niezdecydowane osoby serdecznie zapraszam do lektury najnowszego wydania magazynu Badania Kliniczne, kontakt z Ambasadorami konkursu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się podsumowania z poprzednich edycji.


Wydarzenia