Aktualności
12 LIPCA 2022 08:44
Autor: Natalia Magielska

Serdecznie zapraszamy na kolejne już spotkanie integracyjne branży badań klinicznych w sobotę 10 września 2022 w „Osada Grill&Bar” w Warszawie. Spotkania zostały zainicjowane w roku 2017 przez niezapomnianego Maćka Zubrzyckiego, którego niestety nie ma już wśród nas oraz Wojtka Janusa który od czerwca tego roku wszedł do grona Zarządu Stowarzyszenia GCPpl które to Stowarzyszenie od początku wspiera tą piękną inicjatywę. Mieliśmy kilka bardzo udanych spotkań integracyjnych w latach 2017-2019, zarówno w Warszawie jak i w innych miastach. Spotkania warszawskie początkowo odbywały się w pubie Lolek na Polach Mokotowskich a potem zdecydowaliśmy się je przenieść do „Osada Grill&Bar”. W ostatnich kilku latach pandemia COVID19 utrudniał organizację większych spotkań integracyjnych. Do tradycji wróciliśmy we wrześniu 2021 kolejnym bardzo udanym warszawskim spotkaniem i zamierzamy je kontynuować w różnych formatach. Tematy przewodnie się zmieniały, ale główne założenia spotkań integracyjnych zostały - spotkanie jest dla wszystkich niezależnie od wieku czy doświadczenia w branży. Jest część merytoryczna, tzw. „stoły tematyczne”, przy których moderator (zaproszony gość) rozpoczyna dyskusję na określony temat, a po kilkudziesięciu minutach osoby zainteresowane tym zagadnieniem, mogą rozwijać je przez kolejne godziny. Jest też integracja osób z bardzo różnych instytucji, organizacji i obszarów badań klinicznych: firmy farmaceutyczne, CRO, ośrodki, organizacje pacjenckie, ale także urzędy centralne jak URPL czy ABM. To czego początkowo nie przewidzieliśmy, a stało się nierozłączną częścią naszych spotkań, to szansa na rozpoczęcie pracy dla osób bez doświadczenia. Na takim nieformalnym spotkaniu wymiana wizytówek czy przekazywanie CV stało się czymś bardzo naturalnym i nawet jeżeli nie posiadamy statystyk, na pewno kilkadziesiąt osób miało szansę w istotny sposób skrócić proces rekrutacyjny. Ile osób podjęło decyzję o zmianie pracodawcy ? Dbamy też o mocno postulowany przez Maćka Zubrzyckiego „story telling”, powstała nieformalna grupa dbająca o to, aby nawet po godzinie 22-23 gdy zamykają lokal integracja się nie zakończyła, ile tam można wysłuchać opowieści… musicie sami się przekonać.

Co już wiemy o najbliższym spotkaniu ?

Data 10 września 2022. Miejsce Osada Grill&Bar http://www.arco-osada.pl/, godzina rozpoczęcia prawdopodobnie 12:00. Biletów czy rezerwacji nie ma. Każdy kto ma ochotę się pojawić, będzie mile widziany. Nie ma wymagań co do stroju. Nikt nie zwróci uwagi, że pojawicie się później, albo wyjdziecie wcześniej. Jeżeli Wasza wiedza dotycząca badań klinicznych jest bardzo mała – tym bardziej zapraszamy. Wydarzenie ma integrować, a nie dzielić. Mile widziani nie tylko pracownicy firm CRO, firm farmaceutycznych, ośrodków badan klinicznych, instytucji związanych z badaniami klinicznymi, organizacji pacjenckich, ale również redaktorzy i dziennikarze, lekarze pierwszego kontaktu i pielęgniarki, studenci i absolwenci, antyszczepionkowcy i osoby krytycznie nastawione do branży farmaceutycznej. Gwarantujemy merytoryczną dyskusję (tematy stolików tematycznych są w przygotowaniu) i liczymy, że wielu uczestnikom spotkania uda się nawiązać interesujące kontakty i współpracę.

Warto wspomnieć, że chcielibyśmy zaznaczyć na spotkaniu 25 lecie powstania Stowarzyszenia GCPpl i powspominać stare lata w nieformalnej atmosferze !

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na platformie Facebook aby śledzić informacje na temat zbliżającego się spotkania

https://fb.me/e/1TkHTucWM


Wydarzenia
  • BRAK WYDARZEŃ