Aktualności
1 GRUDNIA 2022 16:41
Autor: Natalia Magielska

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce oraz Grupa Szkoleniowa zapraszają na Webinar "Dostarczanie leku badanego do ośrodka klinicznego", który odbędzie się 13.12.2022 o godzinie 17:30.

Lek badany jest kluczowy w trakcie prowadzenia badania klinicznego i zwykle jest dostarczany tuż przed wizytą inicjującą. Wysyłka leku badanego do ośrodka jest oczywiście poprzedzona kilkoma etapami. W trakcie webinaru omówimy podział leku w badaniu, schemat pakowania, kalkulację budżetu, etykietowanie, pakowanie, systemy IRT oraz dystrybucję. Webinar poprowadzi Adriana Młyńska.

Agenda:

17:30 - 17:40 - rejestracja i powitanie

17:40 - 19:10 - wykład

19:10 - 19:30 - sesja Q&A

Adriana Młyńska

Dyplomowana farmaceutka, od blisko 3 lat związana z rynkiem badań klinicznych na stanowisku Clinical Supply Study Lead w Astra Zeneca. Zajmuje się przygotowaniem leków do badań klinicznych i zarządzaniem ich dystrybucją. Jej rola polega na ścisłej współpracy z zespołami klinicznymi oraz na skoordynowaniu prac dostawców i działów w firmie, tak aby leki trafiły bezpiecznie od wytwórcy do ośrodków klinicznych. Praca w międzynarodowym środowisku poza znajomością procesu powstawania leków wymaga szeregu dodatkowych umiejętności m.in zarządzania projektami, negocjacji czy komunikacji. Adriana gromadząc doświadczenia z 8 lat pracy zawodowej zaprojektowała autorski program szkoleniowy skierowany zarówno do obecnych jak i przyszłych pracowników badań klinicznych, obejmujący zagadnienia związane z procesami przygotowania i dostarczania leków do badań klinicznych.

Bilety -> https://app.evenea.pl/event/847540-34/


Wydarzenia
  • BRAK WYDARZEŃ