Aktualności
12 GRUDNIA 2023 16:25
Autor: Natalia Magielska

Szanowni Państwo,

 Serdecznie zapraszamy na III Forum Dyskusyjne Badaczy w Niekomercyjnych Badaniach Klinicznych, które odbędzie się on-line na platformie MS TEAMS w dniu 18 grudnia 2023 o godzinie 19:00.

Agenda znajduje się w załączeniu.

Przed nami III Forum Dyskusyjne Badaczy w Niekomercyjnych Badaniach Klinicznych, które planujemy organizować w sposób cykliczny. Wydarzenie gromadzi ekspertów z różnych dziedzin, którzy mają na celu promowanie i wspieranie niekomercyjnych badań klinicznych, aby jak lepiej prowadzić badania kliniczne, które przynosiłyby korzyści dla pacjenta i poprawę standardów leczenia.

Tym razem poruszymy trudny temat dotyczący badanego produktu w niekomercyjnych badaniach, ale nie tylko. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z wiodącymi badaczami, praktykami i decydentami z dziedziny badań klinicznych, którzy mają wspólny cel - rozwijanie wiedzy i doskonalenie praktyk badawczych. Będziemy mieli okazję podzielić się innowacyjnymi ideami i najlepszymi praktykami, które mają prowadzić do poprawy jakości i sprawności prowadzenia niekomercyjnych badań klinicznych.

Serdecznie zapraszamy!


Załączniki:

Wydarzenia
  • BRAK WYDARZEŃ