DOŁĄCZ DO NAS!!!

Członkiem Stowarzyszenia zgodnie ze Statutem  może zostać osoba, która w deklaracji członkowskiej wykaże, że jest związana z prowadzeniem badań klinicznych oraz przedstawi rekomendację 2 członków Stowarzyszenia.

Potwierdzenie adresu mailowego podanego w deklaracji członkowskiej następuje poprzez kliknięcie na link aktywacyjny (wysyłany przez system – prośba o sprawdzenie SPAMU)

Warunkiem nabycia członkostwa Stowarzyszenia jest przyjęcie kandydatury przez Zarząd Stowarzyszenia zwykłą większością głosów w drodze uchwały. W uzasadnionych przypadkach Zarząd może odstąpić od wymogu wskazania rekomendujących osób.

UWAGA : Osoby, które nie pracują aktywnie w badaniach klinicznych i dopiero chcą się rozwijać w tej dziedzinie, zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach i szkoleniach GCPpl lub pracach Grup Roboczych  co nie wymaga statusu członka Stowarzyszenia, oraz aplikowanie o członkostwo w przyszłości.

Spotkania Zarządu i zatwierdzanie nowych członków odbywa się raz miesiącu.

Mail informujący czy kandydat został przyjęty jest wysyłany z naszego systemu (prośba o sprawdzenia SPAMU)

Konto jest aktywowane po opłaceniu pierwszej składki członkowskiej (najlepiej poprzez przesłany link)

O akceptacji Twojej kandydatury przez zarząd Stowarzyszenia zostaniesz poinformowany mailowo. Konto zostanie aktywowane po opłaceniu pierwszej składki członkowskiej.


Podaj nazwę użytkownika. Musi składać się z co najmniej 5 znaków alfanumerycznych.
Podaj poprawny adres email.
Podaj hasło.
Wprowdź ponownie hasło.
Podaj swoje imię.
Podaj swoje nazwisko.
Enter the street part of the address. E.g. 123 Main Street
Enter a telephone number.
Podaj kod bezpieczeństwa.
CAPTCHA image
Przepisz kod z obrazka:
W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych związanych ze złożeniem deklaracji członkowskiej, prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia - stowarzyszenie@gcppl.org.pl